home-of-night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

home-of-night

House Of Night Forum Роулплей!!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първи урок!

Go down 
АвторСъобщение
Сани Суитбел
Админ, Висша Жрица, Преподавател по графика;Изкуство
Админ, Висша Жрица, Преподавател по графика;Изкуство
Сани Суитбел


Брой мнения : 39
Points : 78
Join date : 22.04.2010
Age : 26
Местожителство : In Heaven!!!

Герой
Име на героя: Сани Суитбел
Години на героя: 20 години

Първи урок! Empty
ПисанеЗаглавие: Първи урок!   Първи урок! Icon_minitimeВто Апр 27, 2010 4:40 pm

Влязох в стаята с елегантна походка и изгледах внимателно всеки ученик.Не трябваше да се представят,защото вече бях научила кой кой е.Усмихвах се дружелюбно и топло на всички!Изписах бързо,но невероятно красиво на бялата дъска с маркер:
Графика - Професор Суитбел
Черно-белите ценни картини
Записах заглавието и погледнах всички.Учениците бяха млъкнали и аз продължих да пиша:
1.Моливи
а) за светлосенки
б) контури
Започнах да говоря и да подбирам думите внимателно:
-Ученици аз съм професор Станислава Суитбел и ви преподавам графика и изкуство.Днес ще говориме за същнността на графиките-скиците!-Извадих един лист с моя графика и го показах на всички.Учениците ахнаха от удивление.
-Това се нарича портрет.Използвала съм моливите 2B и HB.-Записах на дъската:
2.Видове моливи:
а) 2B - използва се за светлосенки
б) HB - използва се за контур
Гледах учениците как записват.Разпознах някои от тях,за които се говореше: Виктория,Роузмари,Емили .Започнах да говоря бавно на нова тема:
-Сега ще ви обесня за гумите.
3.Гуми - с тяхна помощ се трият детайли и части от скицата.
4.Видове гуми:
а) нормални твърди - изтъркват листа когато трият,но са много сполучливи
б) хлебни - за проблясаци в картината (трият без да протъркват листа)
-Искате ли с оставащото време да направите по една груба скица?-Учениците викнаха в хор „Да”.
Порисуваха поне петнадесет минути и в този хубав интересен миг от часа би тъпия звънец!Ех,така хубаво си прекарвахме.На учениците им беше забавно!
-Ученици за домашно ще имате да нарисувате една графика!Не искам да е перфектна,а просто искам да вида на какво сте способни и уменията ви!Моля научете си урока и га практикирайте!Довиждане,това ще имате за следващия път!
Учениците бавно излизаха от стаята и ми се усмихваха.Аз им отвръщах със същата топла усмивка.Изнизаха се толкова бавно сякаш не искаха да си тръгват и най-накрая никой не остана.

П.П. РП най-малко 14 реда!


Графиката ми:

Върнете се в началото Go down
https://home-of-night.bulgarianforum.net
 
Първи урок!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
home-of-night :: Втори етаж :: Графика-
Идете на: